Krem orzechowy z kawałkami orzeszków 350g SANTE
Wystaw opinię o produkcie
Ten orzechowy przysmak świetnie komponuje się ze słodkimi, słonymi oraz pikantnymi smakami. Idealny jako dodatek do owsianki, naleśników i kanapek. się ze słodkimi, słonymi oraz pikantnymi smakami. Spróbuj masła orzechowego z pieczywem chrupkim i waflami ryżowymi. Można podjadać łyżeczką prosto ze słoika!
Krem orzechowy Sante w wersji „crunchy” to smakowita przyjemność z kawałkami orzeszków ziemnych do chrupania.
- nie zawiera oleju palmowego
- źródło białka
- źródło błonnika
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 154773
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krem orzechowy Sante w wersji „crunchy” to smakowita przyjemność z kawałkami orzeszków ziemnych do chrupania.
- nie zawiera oleju palmowego
- źródło białka
- źródło błonnika
Ten orzechowy przysmak świetnie komponuje się ze słodkimi, słonymi oraz pikantnymi smakami. Idealny jako dodatek do owsianki, naleśników i kanapek. się ze słodkimi, słonymi oraz pikantnymi smakami. Spróbuj masła orzechowego z pieczywem chrupkim i waflami ryżowymi. Można podjadać łyżeczką prosto ze słoika!
Parametry produktu
| Składniki | Prażone orzeszki arachidowe 81%, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), glukoza, sól. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 273 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 628 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2602 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 0,73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 52 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: