Krem o smaku orzechowym NUSSOLE 600 g
Wystaw opinię o produkcie
Krem o smaku orzechowym. Przeznaczony do zastosowania w cukiernictwie , gastronomii, jako dodatek do deserów, shotów, gofrów, naleśników, jako nadzienie do drożdżówek, pączków, croissantów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 728604
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem o smaku orzechowym. Przeznaczony do zastosowania w cukiernictwie , gastronomii, jako dodatek do deserów, shotów, gofrów, naleśników, jako nadzienie do drożdżówek, pączków, croissantów.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 600 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (kakao, regulatory kwasowości: węglan potasu, wodorotlenek potasu), mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: lecytyny słonecznikowe, orzechy laskowe 0,1%, aromaty. Produkt może zawierać inne orzechy, soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CD S.A. Ulica i numer: Krucza 16/22 Kod pocztowy i miasto: 00-526 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | temperatura 18- 22 stopni C |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 564 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2352 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: