Krasnystaw Zsiadłe mleko 420 g
Wystaw opinię o produkcie
Zsiadłe mleko jest produktem fermentowanym, produkowanym z najwyższej jakości mleka. Zawarte w nim żywe kultury bakteryjne są lekarstwem na wszystkie dolegliwości układu pokarmowego m.in.. zapobiegają zaparciom. Zsiadłe mleko to znakomita propozycja dla osób dbających o układ pokarmowy. Jest sycące, a przy tym niskokaloryczne. Nasze zsiadłe mleko podsiada delikatną kremową konsystencję i wyśmienity łagodny smak. Może być serwowane samo lub w zestawie z młodymi ziemniakami z koperkiem.
Otrzymywane metodą termostatową. Gazowanie produktu jest . Metoda pozyskiwania naszego produktu nawiązuje do najstarszych tradycji otrzymywania mleka zsiadłego przez gospodynie wiejskie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 265539
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zsiadłe mleko jest produktem fermentowanym, produkowanym z najwyższej jakości mleka. Zawarte w nim żywe kultury bakteryjne są lekarstwem na wszystkie dolegliwości układu pokarmowego m.in.. zapobiegają zaparciom. Zsiadłe mleko to znakomita propozycja dla osób dbających o układ pokarmowy. Jest sycące, a przy tym niskokaloryczne. Nasze zsiadłe mleko podsiada delikatną kremową konsystencję i wyśmienity łagodny smak. Może być serwowane samo lub w zestawie z młodymi ziemniakami z koperkiem.
Otrzymywane metodą termostatową. Gazowanie produktu jest . Metoda pozyskiwania naszego produktu nawiązuje do najstarszych tradycji otrzymywania mleka zsiadłego przez gospodynie wiejskie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | mleko, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej |
| Zawartość tłuszczu | 2 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 420 g |
| Pojemność | 420 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie Ulica i numer: Borowa 4 Kod pocztowy i miasto: 22-300 Krasnystaw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 193 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: