Mleko Zsiadłe MLEKPOL 380g
Wystaw opinię o produkcie
Najwyższej jakości mleko zsiadłe doskonałe do sałatek, chłodników oraz bezpośredniego spożycia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 599641
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Najwyższej jakości mleko zsiadłe doskonałe do sałatek, chłodników oraz bezpośredniego spożycia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 380 ml |
| Zawartość tłuszczu | 3 % |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia oraz sałatek |
| Składniki | mleko, żywe kultury bakterii mlekowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 380 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: