Krasnystaw Owsianka na jogurcie z rodzynkami i orzechami 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 827082
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowa propozycja od OSM Krasnystaw! Owsianka z rodzynkami i orzechami w wygodnej miseczce to doskonała propozycja na zdrowe śniadanie, przekąskę w pracy, na wycieczce, albo po treningu. Owsianka to doskonały pomysł dla osób będących na diecie. Jest doceniana przez sportowców jako źródło energii, a przez lekarzy jako produkt leczniczy. Jej prozdrowotne właściwości są znane od dawna. Owies ma działanie odmładzające i jest podstawą zrównoważonej diety. Owsianka jest nie tylko sycąca, ale i zdrowa - zawiera wysoką zawartość błonnika rozpuszczalnego oraz dostarcza również kwasów tłuszczowych. Ze wszystkich zbóż, owies ma ich najwięcej. Owsianka posiada niski indeks glikemiczny i dużą wartość odżywczą. Ma niewiele kalorii, będąc przy tym sycącym posiłkiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Składniki | Mleko, wsad z owsianką, rodzynkami i orzechami (woda, cukier, płatki i kasza owsiana - 5,3%, rodzynki - 2%, orzechy włoskie i laskowe - 2%, śmietanka (mleko), skrobia kukurydziana, aromat, syrop ze skarmelizowanego cukru), białka mleka, cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny; żywe kultury bakterii jogurtowych. należy spożyć do: data na wieczku. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w krasnymstawie ulica i numer: borowa 4 kod pocztowy i miasto: 22-300 krasnystaw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 30 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 960 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 33 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: