Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 948301
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
SMAKI: TRUSKAWKA-DZIKI BEZ, MORELA, POMARAŃCZA, WIŚNIA-WIÓRKI CZEKOLADOWE
DOJRZEWAJĄCE W SŁOŃCU TRUSKAWKI USZLACHETNIONE KWIATEM CZARNEGO BZU, NAJSŁODSZE MORELE, WYJĄTKOWO AROMATYCZNE POMARAŃCZE ORAZ POŁĄCZENIE INSPIROWANE CIASTEM SCHWARZWALDU: WIŚNIE Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI CZEKOLADY – TO KOMPOZYCJA CZTERECH WYJĄTKOWYCH SMAKÓW DELIKATNIE KREMOWYCH JOGURTÓW MÖVENPICK. ABY ZACHOWAĆ AUTENTYCZNY OWOCOWY SMAK, DO PRODUKTÓW NIE DODAJE SIĘ ŻADNYCH SZTUCZNYCH AROMATÓW. W TEN SPOSÓB KAŻDY KTO SPRÓBUJE TYCH PRZYSMAKÓW MOŻE DELEKTOWAĆ SIĘ KOMPOZYCJĄ I NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ JOGURTÓW MÖVENPICK.
ŁAGODNY JOGURT ŚMIETANKOWY Z 20% WKŁADEM OWOCOWYM KAŻDY. ZAWIERA 13% TŁUSZCZU.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Czarny bez, Morelowy, Pomarańczowy, Wiśniowy, Czekoladowy |
| Składniki | Trusk-dziki bez: jogurt śmietankowy; cukier; 10% truskawki; 2,0% masa z kwiatu czarnego bzu (woda, ekstrakt z kwiatu czarnego bzu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy); koncentrat soku z cytryny; barwnik roślinny z koncentratu: marchew; skorbia modyfikowana; substancja zagęszczająca: pektyny. mang.-wanil.: jogurt śmietankowy (14% tł.); cukier; mango 6%; pulpa z mango 6%; ekstrakt z bourbon wanilii 0,06%; bourbon wanilia w proszku; koncentrat soku z cytryny; skrobia modyfikowana; substancje zagęszczające: pektyny, mączka chleba świętojańskiego. czek. z kaw. czek.: jogurt kremowy 73,76 %, wsad wiśnia – wiórki czekoladowe 20 % (wiśnie, cukier, woda, wiórki czekolady deserowej (miazga kakaowa, masło kakaowe, cukier), koncentrat soku wiśniowego, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, pektyny; koncentrat soku cytrynowego, koncentraty barwiące z marchwi i hibiskusa), cukier |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 632 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 13,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: