Kotanyi przyprawa do cevapcici 25g
Wystaw opinię o produkcie
Tajemnica prawdziwego Cevapcici tkwi w odpowiednio dobranej kompozycji przypraw. Teraz możecie Państwo sami spróbować aromatycznych specjałów kuchni bałkańskiej, której popularność sięga daleko poza granice regionu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 877502
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tajemnica prawdziwego Cevapcici tkwi w odpowiednio dobranej kompozycji przypraw. Teraz możecie Państwo sami spróbować aromatycznych specjałów kuchni bałkańskiej, której popularność sięga daleko poza granice regionu.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Cevapcici |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodek potasu), cebula, czosnek, papryka, kminek, pieprz, pieprz cayenne, majeranek, pietruszka. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 804 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: