Kotanyi Czubryca zielona mieszanka przypraw 25g
Wystaw opinię o produkcie
POLMARS_5901032035266
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 175653
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Czubryca, której nazwa pochodzi od głównego składnika kompozycji - cząbru, uważana jest za królową przypraw w kuchni bułgarskiej. Charakteryzuje ją przyjemny korzenny smak i wyraźny ziołowy aromat. Czubryca zielona stanowi doskonały dodatek do świeżych warzyw, sałatek, twarożków, zup i sosów.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do czubrycy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cząber, cebula, czosnek, pietruszka, sól jodowana (sól, jodek potasu), kozieradka. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Austria |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 260 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1091 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: