Kotanyi Przyprawa do Ziemniaków klasyczna 20g
Wystaw opinię o produkcie
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 1% smaku i bogatego aromatu.
Ze skórką lub bez, plasterki lub ćwiartki, wszystkie kształty ziemniaków przyprawisz mieszanką do Ziemniaków KOTÁNYI w mgnieniu oka. Niepowtarzalna kompozycja ziół i przypraw, takich jak rozmaryn i tymianek oraz cebula i czosnek, jest gwarancją udanego dania. // Zastosowanie: do ??ziemniaków smażonych, zapiekanek ziemniaczanych, ziemniaków pieczonych lub frytek.
Chrupiące ćwiartki ziemniaczane // Porcja dla 4 osób: // 8 g ziemniaków // 4 łyżeczki Przyprawy do Ziemniaków KOTÁNYI // 4 łyżki oliwy z oliwek
Przyrządzenie: Umyj ziemniaki i pokrój je w ćwiartki. Włóż ziemniaki do miski i dodaj olej, wymieszaj całość. Następnie dodaj przyprawę do ziemniaków KOTÁNYI i ponownie wszystko wymieszaj. Umieść ziemniaki na blasze do pieczenia wyłożonej papierem do pieczenia. Piecz całość przez około 3 minut, w rozgrzanym piekarniku w temperaturze 18 stopni (termoobieg).
Wskazówka: aby uzyskać wyjątkowo chrupiące ziemniaki na ostatnie 2 minuty włącz funkcję grilla.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 6128
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | do ??ziemniaków smażonych, zapiekanek ziemniaczanych, ziemniaków pieczonych lub frytek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodek potasu), cebula, czosnek, skrobia kukurydziana, papryka, rozmaryn, tymianek, kurkuma, pieprz cayenne. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 549 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 60 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: