'Komes Strong Blonde 500 ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
KOMES STRONG BLONDE to mocne, jasne piwo w stylu
belgijskiego ale. Bogate w smaku, a równocześnie wyjątkowo
pijalne, z idealnym balansem słodowej bazy i chmielowej
wytrawności. Komes Strong Blonde wyróżnia się złożonym
aromatem i smakiem, z subtelnym, owocowo-kwiatowym
bukietem białego wina – co jest zasługą chmielenia na zimno
wyselekcjonowaną odmianą aromatycznego chmielu.
Po nalaniu do pokala gęsta, apetyczna piana cieszy oko i zachęca do
degustacji. Piwo jest początkowo słodowe, ale ma półwytrwany
finisz – z przyjemną goryczką.
Warzyliśmy nasze piwo niespiesznie, poświęcając mu wiele czasu
i troski – ciesz się nim w ten sam sposób, powoli odkrywając
bogactwo jego smaku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 48622
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Ale belgijskie |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy, Chmiel |
| Zawartość alkoholu | 7,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny pilzneński, cukier, chmiel odmian aromatycznych, chmiel odmian goryczkowych, drożdże. |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar fortuna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wrzesińska 24 kod pocztowy i miasto: 62-320 miłosław pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 17,5 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: