'Piwo bezalkoholowe jasne pełne w stylu Birra Mania Bianca IPA 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
To sycylijska interpretacja stylu pszeniczna india pale ale.
Kwasowość, świeżość i wyczuwalną goryczkę zbalansowaliśmy sezonową pomarańczą Tarocco z pochodzącą okolic Etny.
Aromat został podbity naparem świeżej trawy cytrynowej oraz maceratem ze skórki mandarancia.
Piwo w aromacie jest ekstremalnie cytrusowe, w ustach pełne, gładkie i lekko goryczkowe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 189365
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | IPA |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrusowy |
| Zawartość alkoholu | <0,5 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Skład | Ekstrakt 7 składniki: woda, słody pale ale , pszeniczne płatki owsiane ,płatki pszenne ,maltodekstryna ,zest pomarańczy , trawa cytrynowa ,drożdże la 0,1 .chmiele columbus , citra ,sabro ,cascade |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superkraft dystrybucja ulica i numer: ul. racałwicka 24/45 kod pocztowy i miasto: 30-075 kraków pl |
| Krótki opis marketingowy | Bianca ipa bezalkoholowa |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 50 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 8 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: