Kołdra letnia śpiwór 150x170 cm , wzór Gatsby Stripe , kolor niebieski - biały
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 934676
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kołdra letnia , śpiwór . Z poduszką .
Po spięciu kołdry zamkiem powstaje śpiwór o rozmiarze 75x170 cm .
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | Mikrofibra , 100 % poliester |
| Kolor | Niebieski, Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Poliester |
| Waga wypełnienia | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra letnia (chłodna, 2) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mistral home ulica i numer: karreweg 15 kod pocztowy i miasto: 9810 nazareth be |
| Wymiary kołdry (SxD) | 150 - 170 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: