Kołdra Premium 160x200 cm
Wystaw opinię o produkcie
Pościel to rodzaj tekstyliów na które ciało ludzkie reaguje w sposób wrażliwy dlatego stworzyliśmy dla Państwa kolekcję PREMIUM
Kołdra syntetyczna, antyalergiczna, wykonana jest z tkaniny o kaszmirowym dotyku, tkanina bardzo miękka ,pozbawiona szelestu.Przeszyta jest w wzór przypominający plaster miodu. Wypełniona silikonowanym włóknem poliestrowym o dużej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki pokryciu włókien cieniutką warstwą silikonu, stają się one bardziej miękkie, co sprawia, że kołdra lepiej otula ciało i zapewnia lepszą izolację. Dodatkowo sposób przepikowania umożliwia równomierne rozmieszczenie wsadu na całej powierzchni i ogranicza możliwość jego przemieszczania się. Kołdra posiada szerokie gładkie obrzeże, które stwarza dodatkową delikatność i miękkość podczas użytkowania. Przeznaczona jest dla osób które potrzebuj bardzo ciepłej kołdry.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 925189
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | Poliester 100% kaszmirowy dotyk |
| Kolor | Beżowy |
| Rodzaj wypełnienia | Włóknina hcs silikonowana |
| Waga wypełnienia | 1,2 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piórex s.a. ulica i numer: kilińskiego 8-18 kod pocztowy i miasto: 62-020 swarzędz pl |
| Krótki opis marketingowy | Ekskluzywna kołdra całoroczna o kaszmirowym dotyku. |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces łagodny. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze., Suszenie na sznurze. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: