Kołdra IBERIA 4 pory roku 160x200 CM
Wystaw opinię o produkcie
Linia IBERIA - to produkty w których zastosowano wytrzymałą, wyjątkowo miękką i aksamitną microfibrę. Kołdry tej linii są niezwykle lekkie, dlatego sen pod nimi jest wyjątkowo komfortowy.
Kołdry wykańczane są za pomocą zgrzewów wytwarzanych przy pomocy metody ultradźwiękowej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 10295
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% microfibra |
| Kolor | Biały |
| Waga wypełnienia | 1,28 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra zimowa (bardzo ciepła, 5) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMW Nawrot Sp. j.Ulica i numer: Ułanów 1Kod pocztowy i miasto: 42-645 Pyrzowice PL |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Dodatkowy opis produktu | Wersja 4 pory roku to dwie kołdry spięte napami. Do dyspozycji mamy kołdrę lekką oraz całoroczną a po spięciu bardzo ciepłą kołdrę zimową. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/25/5/1125579.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2037-10-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: