Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 484575
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Knoppers to chrupiący mleczno-orzechowy wafelek, zawierający pyszne i świeże składniki. To również świetny pomysł na przekąskę o każdej porze dnia – dostarcza nowej porcji pozytywnej energii do dalszego działania. Ciesz się chwilą i nabierz energii – z Knoppersem „Dzień należy do Ciebie!
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | mleczny, orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 220 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (13,5 %), odtłuszczone mleko w proszku (13 %), orzechy laskowe (9,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7,2 %), tłuszcz mleczny (2,7 %), kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (z soi), sól, produkt z serwatki (z mleka), skrobia pszenna, naturalne aromaty, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzeszki ziemne. może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 3 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 546 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2277 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32,8 g |
| Cukry | 34,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: