SONKO Lekkka kanapka z nadzieniem czekoladowym 30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 319379
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lekkka kanapka z nadzieniem czekoladowym to doskonałe połączenie pełnoziarnistego pieczywa z intensywnym nadzieniem czekoladowym, które zaspokoi Twoje pragnienie słodkości, jednocześnie dostarczając cennych wartości odżywczych. Wysoka zawartość błonnika sprawia, że kanapka zapewnia uczucie sytości na dłużej, czyniąc ją świetnym wyborem na zdrowszą przekąskę.
Lekkka kanapka z nadzieniem czekoladowym to idealny wybór, jeśli szukasz zdrowej alternatywy dla tradycyjnych słodyczy. Delektuj się bez wyrzutów sumienia!
Parametry produktu
| Typ | Zbożowe |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 40% pieczywo pełnoziarniste [24% pełnoziarnista mąka (żytnia i pszenna), mąka żytnia, mąka gryczana, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, błonnik gryczany, otręby kukurydziane, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu], 36% nadzienie czekoladowe [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, częściowo utwardzony palmowy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, błonnik kakaowy, mąka sojowa, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny sojowe, aromaty], 24% czekolada mleczna (cukier, tłucz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa); możliwa obecność nasion sezamu, orzeszków arachidowych i orzechów |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2031 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 610 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 6 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: