Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 653258
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbaski z indyka o smaku Chilli 215g
90% zawartości mięsa
Bez dodatku substancji konserwujących
Bez dodatku Fosforanów
Idealne na grilla
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 90%, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, glukoza, błonnik pszenny bezglutenowy, pasta czosnkowa (czosnek 95%, sól morska), majeranek. produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 215 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 803 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: