Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 797736
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbaski z indyka o smaku Chilli 215g
90% zawartości mięsa
Bez dodatku substancji konserwujących
Bez dodatku Fosforanów
Idealne na grilla
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka 90%, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy (w tym: laktoza z mleka, chili grubo mielone 0,3%), ekstrakty przypraw, aromaty, błonnik pszenny bezglutenowy, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka rzepakowo-kukurydzianego. produkt może zawierać: seler, soję, gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 215 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 180 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 748 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: