Kiełbasa z karkówką 470 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 5,64 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 811816
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | mięso wieprzowe 87% (w tym karkówka 9%), woda, sól, przyprawy (zawierają czosnek, GORCZYCĘ), ekstrakty przypraw, błonnik grochowy, stabilizator: trifosforany; substancja zagęszczająca: karagen; białko wieprzowe, aromaty, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENNY, OWSIANY), SOJĘ, MLEKO, JAJA i SELER. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 470 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: green fox sp. z o.o. ulica i numer: rzepakowa 8 kod pocztowy i miasto: 65-012 zielona góra pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: