Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 173537
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa toruńska ok. 1,4 kg Nove
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 65%,mięso wołowe 6%, woda, skrobia ziemniaczana, sól, białko sojowe, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: karagen, błonnik sojowy, cukier, glukoza, przyprawy, aromaty, ekstrakty przypraw, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, białko roślinne (z rzepaku i kukurydzy), sok z cytryny, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, barwnik: kapsantyna, substancja konserwująca: azotyn sodu, jadalna osłonka wieprzowa. produkt może zawierać: gluten, laktozę, seler i gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,2 - 1,6 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-017-007 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne nove sp. z o.o. ulica i numer: morgi 53 kod pocztowy i miasto: 86-170 nowe pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 276 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1143 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: