Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979260
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Nasz ekologiczny ketchup pomidorowy dla dzieci to produkt stworzony z myślą o najmłodszych smakoszach i troskliwych rodzicach, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom nie tylko wyjątkowy smak, ale także zdrowe i ekologiczne pożywienie. Ten ketchup łączy w sobie niepowtarzalny smak pomidorów z słodzeniem syropem z agawy, tworząc doskonałą alternatywę dla ketchupów dostępnych na rynku.
Ten ketchup jest doskonały do towarzyszenia wielu potraw. Świetnie pasuje do kanapek, frytek, zapiekanek, burgerów i wielu innych dań. Jego delikatna słodycz sprawia, że dzieci go uwielbiają, a rodzice mają pewność, że dostarczają im zdrową alternatywę.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 0 do 25 st. C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Składniki
koncentrat pomidorowy* 40%, woda, syrop z agawy* 15%, ocet spirytusowy*, skrobia kukurydziana*, sól morska, aromat przypraw (zawiera olej z nasion SELERA). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 410/97 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 21.9 g |
| Cukry | 18.2 g |
| Białko | 2 g |
| Sól | 2.4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: