Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979130
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ketchup bez cukru to połączenie wyjątkowego smaku pomidorów i dbałości o Twoje zdrowie. Nasz ekologiczny ketchup bez dodatku cukru to doskonały dodatek do Twoich ulubionych potraw, który oferuje smak i ekologiczny skład.
Nasz ekologiczny ketchup bez cukru jest doskonały do towarzyszenia wielu dań. Możesz go używać jako dip do frytek, sos do burgerów, marynatę do mięsa czy dodatek do kanapek. Jego wyjątkowy smak zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy, jednocześnie dając Ci pewność, że dostarczasz sobie zdrowy posiłek.
Podsumowując, nasz ekologiczny ketchup bez dodatku cukru to połączenie smaku i ekologicznych wartości. To produkt, który nie tylko smakuje wybornie, ale także pomaga w dbaniu o Twoje zdrowie i środowisko .
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze 0-25*C. Po otwarciu spożyć w ciągu 14 dni. przechowywać w lodówce.
Składniki
Woda, ekologiczna pasta pomidorowa (40%), ekologiczna skrobia kukurydziana, ekologiczny ocet spirytusowy, sól, aromat przyprawowy (zawiera olej z nasion selera), ekstrakt z cebuli.
Alergeny
SELER
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 220/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 10.4 g |
| Cukry | 6.7 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 2.1 g |
| Sól | 1.6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: