Kawior z łososia 50g Aakerman
Wystaw opinię o produkcie
Kawior z łososia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 237844
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Składniki: 96,5% ikra łososia pacyficznego keta (oncorhynchus keta), sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Łosoś |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | Owoce morza |
| Stopień rozdrobnienia | Perełki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 50 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 50 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Oncorhynchus keta |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: contimax sa ulica i numer: partyzantów 12c kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 364 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: