Kawior czarny królewski z taszy 50g Aakerman
Wystaw opinię o produkcie
Kawior czarny królewski z taszy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 176761
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Składniki: 90% ikra z taszy (cyclopterus lumpus), woda, sól, barwniki (e 150d, e 133, e 120), stabilizator (e 145), regulator kwasowości (e 330), substancje konserwujące (e 202, e 211). |
|---|---|
| Skóra | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | Owoce morza |
| Stopień rozdrobnienia | Perełki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 50 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 50 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Cyclopterus lumpus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: contimax sa ulica i numer: partyzantów 12c kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: