Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970892
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Kasza jęczmienna jest wytwarzana z ziaren jęczmienia. Zazwyczaj ma szary kolor z zielonym lub żółtym odcieniem. Dzielimy ją w zależności od stopnia rozdrobnienia. Lekka ekologiczna kasza jęczmienna stosowana jest do dań głównych i zup kuchni polskiej.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Kasza jęczmienna* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1414/335 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 5.6 g |
| Błonnik | 6.2 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.05 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: