Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249971950
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczna kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa. Doskonała na śniadanie z suszonymi owocami. W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi CHŁODNIAmi i świeżymi ziołami. Kaszę wypłukać, gotować na małym ogniu ok. 20 minut (osolona woda w proporcji 1:3 porcji kaszy)
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
kasza jaglana* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1514/358 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 2.3 g |
| Białko | 9.8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: