Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249977013
Opis produktu
Opinie o produkcie
Nauralne, mielone kakao z ekoloigcznych upraw. Ziarna po rozdrobnieniu zostały odtłuszczone do zawartosci ok 11 % tłuszczu. Idealnie nadaje się do wypieków, owsianek i deserów.
<< SKŁAD
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
SKŁAD>> kakao BIO 100 %
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1409/337 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.9 g |
| Węglowodany | 14.5 g |
| Cukry | 0.3 g |
| Białko | 28.1 g |
| Sól | 0.02 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: