Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249977020
Opis produktu
Opinie o produkcie
Kakao instant to baza do szybkiego przygotowania pysznego napoju. Wystarczy dodać 3-4 łyżeczki do ciepłego mleka lub napoju roślinnego. Dzięki bazie z cukru kokosowego jest zdrową alternatywą dla kakao instant.
<
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
SKŁAD>> Cukier kokosowy*, kakao* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1571/375 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.1 g |
| Węglowodany | 68.7 g |
| Cukry | 61.9 g |
| Białko | 9.8 g |
| Sól | 0.072 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: