Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 954675
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kabanosy Spicy Chicken to produkt idealny dla wszystkich, którzy chcą zredukować tłuszcz, ale nie smak! Produkt ten łączy wyjątkowy pikantny smak, wysoką zawartość białka oraz obniżoną zawartość tłuszczu aż o 40%.
Są doskonałą przekąską na każdą okazję, zapewniając pyszną energię bez zbędnych kalorii.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Smak | Kurczak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Składniki | Mięso z kurczaka, skrobia, tłuszcz z kurczaka, sól, błonnik pszenny bezglutenowy, przyprawy (w tym papryka piri-piri 0,2%, zawierają gorczyce), ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, czerwony burak w proszku, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna – substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | suszenie |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1540 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: