Kabanos exclusive wołowy 90 g Tarczyński
Wystaw opinię o produkcie
Wołowa uczta z dodatkiem wieprzowiny dla wielbicieli wyrazistego, intensywnego smaku. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa tworzone według specjalnej rodzinnej receptury. Najwięksi smakosze mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków i zawsze będą mieć pewność, że sięgają po wyjątkową przekąskę, której smakowanie to czysta przyjemność – osiągnięta dzięki wysokiej zawartości najlepszego mięsa! 180 g mięsa na 100 g produktu, bez dodatku glutaminianów, barwników, fosforanów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 586967
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wołowa uczta z dodatkiem wieprzowiny dla wielbicieli wyrazistego, intensywnego smaku. Wyjątkowo cienkie kabanosy z najwyższej jakości mięsa tworzone według specjalnej rodzinnej receptury. Najwięksi smakosze mogą wybrać spośród szerokiej gamy smaków i zawsze będą mieć pewność, że sięgają po wyjątkową przekąskę, której smakowanie to czysta przyjemność – osiągnięta dzięki wysokiej zawartości najlepszego mięsa!
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wołowe, mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, aromaty, glukoza, substancja konserwująca: azotyn sodu. Osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. Produkt może zawierać soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-019 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2278 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E250 Azotyn sodu |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: