Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 850328
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo - wieprzowa, drobno rozdrobniona, suszona, delikatnie miękka, o specyficznym przyprawieniu, wędzona dymem
bukowo-olchowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z indyka, mięso wieprzowe (100g gotowego wyrobu otrzymano ze 116 g mięsa, w tym 65 g mięsa z indyka, 51 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, błonniki (w tym pszenny bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, czosnek suszony, aromaty, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca, azotyn sodu, osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska, Polska |
| Zawartość netto | 85 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Kiełbasa drobiowo - wieprzowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 57 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowe do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 431 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1788 kJ |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: