Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 439069
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowa, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, wędzona dymem bukowo-olchowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso z kurczaka (100 g gotowego wyrobu wyprodukowano ze 125 g mięsa), tłuszcz drobiowy z kurczaka, skrobia ziemniaczana, sól, błonniki (w tym pszenny bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, aromaty, glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, czosnek suszony, kultury bakterii starterowych, osłonka (substancja żelująca: alginian sodu; aromat, stabilizator: chlorek wapnia). może zawierać zboża zawierające gluten (pszenicę jęczmień), mleko łącznie z laktozą, soję seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 75 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 2268 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1364 kJ |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: