Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 187698
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klasyczne kabanosy z delikatnego mięsa drobiowego. Wyprodukowane z najwyższej jakości mięsa. Doskonała kompozycja aromatycznych przypraw, są idealnym wyborem dla klientów, którzy cenią smaczne lecz mniej wysuszone kabanosy. Lubiane przez wszystkich, doskonałe na każdą okazję.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Ze 119 g mięsa w tym 60 g mięsa drobiowego (31 g mięsa z kurczaka i 29 g mięsa z indyka) i 59 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. składniki: mięso drobiowe (mięso z kurczaka, mięso z indyka), mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 464 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1921 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 3,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: