Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 572787
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowo-wieprzowa drobno rozdrobniona wędzona parzona. Produkt zmiennowagowy waga netto opakowania zbiorczego ok. 14,0 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka (54%), tłuszcz wieprzowy, skórki wieprzowe, skrobia ziemniaczana, białko sojowe, sól, maltodekstryna, białko wieprzowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; przyprawa, stabilizatory: trifosforany, difosforany; regulator kwasowości: octany sodu; substancja zagęszczająca: karagen; aromaty, glukoza, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: kolagenowa wołowa. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), mleko, jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,52 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 279 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 279 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 14 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1155 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 32 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 42 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E262 Octany sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E407 Karagen, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Substancja zagęszczająca, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa drobiowo-wieprzowa peklowana wędzona, parzona. batony w osłonce kolagenowej o średnicy ok. 18 mm, odkręcane w odcinki o długości ok. 26-28 cm, pozostawione w zwojach powierzchnia batonu brązowa do ciemnobrązowej, lekko pomarszczona, czysta, sucha. osłonka ściśle przylega do masy mięsnej. dopuszcza się na pojedynczych batonach nieliczne zawędzone wytryski farszu. składniki mięsne drobno rozdrobnione, widoczne cząstki tłuszczu o wielkości ok. 5 mm lub mniejsze, na przekroju surowce równomiernie rozmieszczone. dopuszcza się pojedyncze otwory powietrze wielkości do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja ścisła, krucha. związanie dobre. na powierzchni: brązowa do ciemnobrązowej.na przekroju: masy mięsnej – różowa do ciemnoróżowej, tłuszczu – biała do kremowej. charakterystyczny dla wyrobu z mięsa drobiowo-wieprzowego, peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: