Kabanos exclusive dojrzewający 90 g Tarczyński
Wystaw opinię o produkcie
Wyprodukowany z wyselekcjonowanego mięsa.
Wyjątkowo cienkie kabanosy, poddane długotrwałemu suszeniu.
Przechowywany poza ladą chłodniczą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 94829
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyprodukowany z wyselekcjonowanego mięsa.
Wyjątkowo cienkie kabanosy, poddane długotrwałemu suszeniu.
Przechowywany poza ladą chłodniczą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Wyrób wieprzowy, drobno rozdrobniony, surowy, dojrzewający. Z 200 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu. Składniki: mięso wieprzowe, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), ekstrakty przypraw, aromaty, błonnik pszenny bezglutenowy, glukoza, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, kultury bakterii, substancja konserwująca: azotyn sodu. Osłonka jadalna - substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. Produkt może zawierać: soję, mleko, orzechy, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-059-013 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TARCZYŃSKI S.A. Ulica i numer: Ujeździec Mały 80 Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 586 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2424 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 52 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: