Jovi Jogurt Jovikos
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt grecki to nabiał często uważany za żywność dietetyczną, która dobra jest dla naszej figury. Jogurt grecki nie zawiera dużej ilości tłuszczu, a kolejnym jego atutem jest jego charakterystyczny smak.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 28247
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt grecki to nabiał często uważany za żywność dietetyczną, która dobra jest dla naszej figury. Jogurt grecki nie zawiera dużej ilości tłuszczu, a kolejnym jego atutem jest jego charakterystyczny smak.
Parametry produktu
| Rodzaj | Grecki |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | MLEKO pasteryzowane, białka MLEKA, ŚMIETANKA pasteryzowana, żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 350 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: