Jogurt typu greckiego 0% Piątnica 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Gęsty, Jogurt typu greckiego to kolejny innowacyjny produkt w ofercie OSM Piątnica.
Doskonała technologia produkcji w połączeniu z wysokiej jakości surowcem umożliwia wyprodukowanie pożywnego jogurtu o gęstej i kremowej konsystencji. Jogurt nie zawiera tłuszczu, charakteryzuje się natomiat dwukrotnie wyższą zawartością białka w porównaniu z podobnymi wyrobami mleczarskimi. Powsataje wyłącznie z pasteryzowanego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych. Nie ma w nim mleka w proszku, żelatyny czy też innych substancji zagęszczających.
Gęsty, lekki, pełen białka nowy Jogurt typu greckiego - to idealny produkt dla osób ceniących zdrowy styl życia i dobre samopoczucie. Doskonaly wybór na drugie śniadanie w pracy, lekki podwieczorek lub pożywną przekąskę między posiłkami. Polecamy go także jako dodatek do świeżych owoców oraz sałat i sałatek.
Ze względu na wysoką zawartośc białka jest idealny dla osób aktywnie uprawiających sport. Docenią go także osoby, które szczególnie zwracają uwagę na liczbę spożywanych kalorii, ponieważ Jogurt typu greckiego mimo całkowitego wyeliminowania tłuszczu zachowuje pełnię smaku, jest gęsty i pożywny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 186618
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gęsty, Jogurt typu greckiego to kolejny innowacyjny produkt w ofercie OSM Piątnica.
Doskonała technologia produkcji w połączeniu z wysokiej jakości surowcem umożliwia wyprodukowanie pożywnego jogurtu o gęstej i kremowej konsystencji. Jogurt nie zawiera tłuszczu, charakteryzuje się natomiat dwukrotnie wyższą zawartością białka w porównaniu z podobnymi wyrobami mleczarskimi. Powsataje wyłącznie z pasteryzowanego mleka i żywych kultur bakterii jogurtowych. Nie ma w nim mleka w proszku, żelatyny czy też innych substancji zagęszczających.
Gęsty, lekki, pełen białka nowy Jogurt typu greckiego - to idealny produkt dla osób ceniących zdrowy styl życia i dobre samopoczucie. Doskonaly wybór na drugie śniadanie w pracy, lekki podwieczorek lub pożywną przekąskę między posiłkami. Polecamy go także jako dodatek do świeżych owoców oraz sałat i sałatek.
Ze względu na wysoką zawartośc białka jest idealny dla osób aktywnie uprawiających sport. Docenią go także osoby, które szczególnie zwracają uwagę na liczbę spożywanych kalorii, ponieważ Jogurt typu greckiego mimo całkowitego wyeliminowania tłuszczu zachowuje pełnię smaku, jest gęsty i pożywny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Grecki |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Pojemność | 150 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 218 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: