Jogurt Nadbużański Bez Laktozy 200g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt Nadbużański bez laktozy – zdrowa nowość w Twojej kuchni
Jogurt Nadbużański bez laktozy, różni się od zwykłego jogurtu przede wszystkim konsystencją i smakiem. Jest zdecydowanie gęstszy, kremowy i nieco bardziej słodszy od jogurtu . I taki właśnie jest Jogurt Nadbużański bez laktozy, który zawiera wiele cennych wartości odżywczych, a możliwości jego zastosowania w kuchni są właściwie nieograniczone.
Jogurt Nadbużański bez laktozy zawiera dużo cennego białka, które jest łatwo przyswajalne przez nasz organizm. Jednym z najistotniejszych składników odżywczych tego jogurtu jest tłuszcz. Jest on nie tylko nośnikiem smaku kremowego jogurtu, ale zawarte w nim witaminy – A, D, E, K – jako występujące w jogurcie, są w pełni przyswajalne w procesie trawienia. Szczególnie istotną rolę odgrywa obecność witaminy D, dzięki której dużo lepiej przyswajany jest zawarty w jogurcie wapń.
Jeśli chodzi o kulinarne zastosowanie jogurtu Nadbużańskiego, warto wypróbować go jako zdrowszą i mniej kaloryczną alternatywę dla śmietany lub majonezu. Świetnie sprawdzi się jako baza do sosów i dipów (w tym greckiego tzatziki), ale też jako samodzielna przekąska czy drugie śniadanie. A jeśli mamy ochotę na zdrowy i pożywny deser, do jogurtu Nadbużańskiego można dodać odrobinę miodu lub garść bakalii.
Ta zdrowa nowość wśród asortymentu wyrobów nabiałowych Bielucha jest w pełni i wartościowym produktem. Jogurt Nadbużański bez laktozy nie zawiera żadnych dodatków chemicznych ani smakowych, a powstaje z najwyższej jakości mleka od krów wypasanych na czystych łąkach Lubelszczyzny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 910582
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt Nadbużański bez laktozy – zdrowa nowość w Twojej kuchni
Jogurt Nadbużański bez laktozy, różni się od zwykłego jogurtu przede wszystkim konsystencją i smakiem. Jest zdecydowanie gęstszy, kremowy i nieco bardziej słodszy od jogurtu . I taki właśnie jest Jogurt Nadbużański bez laktozy, który zawiera wiele cennych wartości odżywczych, a możliwości jego zastosowania w kuchni są właściwie nieograniczone.
Jogurt Nadbużański bez laktozy zawiera dużo cennego białka, które jest łatwo przyswajalne przez nasz organizm. Jednym z najistotniejszych składników odżywczych tego jogurtu jest tłuszcz. Jest on nie tylko nośnikiem smaku kremowego jogurtu, ale zawarte w nim witaminy – A, D, E, K – jako występujące w jogurcie, są w pełni przyswajalne w procesie trawienia. Szczególnie istotną rolę odgrywa obecność witaminy D, dzięki której dużo lepiej przyswajany jest zawarty w jogurcie wapń.
Jeśli chodzi o kulinarne zastosowanie jogurtu Nadbużańskiego, warto wypróbować go jako zdrowszą i mniej kaloryczną alternatywę dla śmietany lub majonezu. Świetnie sprawdzi się jako baza do sosów i dipów (w tym greckiego tzatziki), ale też jako samodzielna przekąska czy drugie śniadanie. A jeśli mamy ochotę na zdrowy i pożywny deser, do jogurtu Nadbużańskiego można dodać odrobinę miodu lub garść bakalii.
Ta zdrowa nowość wśród asortymentu wyrobów nabiałowych Bielucha jest w pełni i wartościowym produktem. Jogurt Nadbużański bez laktozy nie zawiera żadnych dodatków chemicznych ani smakowych, a powstaje z najwyższej jakości mleka od krów wypasanych na czystych łąkach Lubelszczyzny.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko, śmietanka (z mleka), białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie Ulica i numer: Chemiczna 4 Kod pocztowy i miasto: 22-100 Chełm PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 455 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: