Jogurt typ Bałkański Lekki 3 % tł. 340g MALUTA
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 397370
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt bałkański wytwarzany przy użyciu pionierskiej, technologii na rynku Polski od wielu lat. Wyróżnia go rześki, łagodny, pełny smak słonawo - słodki, typowy dla jogurtów ze zwiększoną zawartością suchej masy mleka. Ma stałą, zwartą i jednocześnie lekką i puszystą konsystencję. Obecna w nim duża liczba żywych bakterii przez długi czas zachowuje jego świeżość. Obniżona zawartość tłuszczu powoduje, że produkt staje się atrakcyjny dla konsumentów spożywających wyroby typu "light"
Parametry produktu
| Rodzaj | , Grecki |
|---|---|
| Smak | , Mleczny, Lekki |
| Składniki | Mleko pasteryzowane mleko w proszku odtłuszczone białka mleka żywe kultury bakterii jogurtowych: streptococcus thermophilus, lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 340 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska ulica i numer: warszawska 41 kod pocztowy i miasto: 82-100 nowy dwór gdański pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 298 kJ |
| Wielkość porcji | 340 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: