Jogurt stracciatella 3,8% tł. BIO 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060028175
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny jogurt 3,8% tłuszczu z wsadem stracciatella. Możliwość śledzenia rolnika ekologicznego na www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, wsad stracciatella* (cukier buraczany*, woda, wiórki czekolady* (masło kakaowe*, masa kakaowa*, nierafinowany cukier trzcinowy*), skrobia kukurydziana*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, aromaty kakaowe, aromaty waniliowe, koncentrat soku cytrynowego*). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 457/109 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 12 g |
| Białko | 4.1 g |
| Sól | 0.15 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: