Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5201704064731
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Jogurt grecki o zawartości tłuszczu 0%.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C. Po otwarciu od razu spozyć.
Składniki
pasteryzowane MLEKO krowie odtłuszczone BIO, żywe kultury bakterii jogurtowych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 223/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.8 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Białko | 8.3 g |
| Sól | 0.28 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: