Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8437012799554
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Jogurt owczy bio w ekologicznym kartoniku nadającym się do recyklingu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
pasteryzowane mleko owcze BIO, żywe kultury bakterii.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 373/90 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.5 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.11 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: