Jogurt Bio Piątnica 140g
Wystaw opinię o produkcie
Powstał z mleka ekologicznego przywożonego z certyfikowanych gospodarstw. Krowy karmi się tam paszami i wypasa na łąkach rosnących bez nawozów sztucznych. Jogurt BIO pokochają miłośnicy zdrowej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286995
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Powstał z mleka ekologicznego przywożonego z certyfikowanych gospodarstw. Krowy karmi się tam paszami i wypasa na łąkach rosnących bez nawozów sztucznych. Jogurt BIO pokochają miłośnicy zdrowej kuchni.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane bio, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Pojemność | 140 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 298 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: