Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4104060026911
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny, delikatny, odtłuszczony jogurt 0,1% tłuszczu. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
odtłuszczony JOGURT BIO.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 152/36 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 3.8 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 0.18 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: