Jana Maślanka 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Maślanka 1kg butelka
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 77599
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Maślanka 1kg butelka
Parametry produktu
| Rodzaj | Maślanka |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | Nie dotyczy zgodnie z rozporządzeniem 1169/201 |
| Zawartość tłuszczu | 1 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Pojemność | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana Ulica i numer: Daszyńskiego 9 Kod pocztowy i miasto: 63-000 Środa Wielkopolska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 159 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 159 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: