Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 388244
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nasz chłodnik posiada orzeźwiający i delikatny smak., Wzbogacony jest kawałkami świeżych warzyw, co sprawia, że jest pożywny i lekki. Doskonale gasi pragnienie w upalne dni. Idealnie komponuje się w zestawie z młodymi ziemniakami, jajkiem na twardo i rzodkiewką. Dwie odsłony zadowalają wyrafinowane upodobania klientów. Chłodnik w butelce jest ostrzejszy, przez co częściej sięgają po niego mężczyźni. Z kolei zdecydowanym faworytem kobiet jest bardziej gęsty i aromatyczny, ale jednocześnie łagodniejszy Chłodnik Szefa w misce.
Parametry produktu
| Typ | Smakowy, Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Z warzywami |
| Składniki | Mleko, warzywa-14,2% (burak ćwikłowy, koper, szczypior), mleko w proszku, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, koncentrat z winogron, białka mleka, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, skrobia kukurydziana, aromat koperkowy, cukier, pieprz zielony, substancja zagęszczająca: pektyny; barwnik: karmin; żywe kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 370 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w krasnymstawie ulica i numer: borowa 4 kod pocztowy i miasto: 22-300 krasnystaw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 50 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 211 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: