Jana Kefir z kulturami bakterii L.Casei 431® wzbogacony witaminami B6, B12, D3. 375 g
Wystaw opinię o produkcie
Kefir charakteryzuje się delikatnym, lekko kwaśnym smakiem oraz kremową i gładką konsystencją. Wysoka wartość odżywcza przy jednocześnie niskiej kaloryczności powodują, że spożywa się go chętnie, smacznie i przede wszystkim zdrowo z uwagi na dodatek witamin B6, B12 oraz D3.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 336471
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kefir charakteryzuje się delikatnym, lekko kwaśnym smakiem oraz kremową i gładką konsystencją. Wysoka wartość odżywcza przy jednocześnie niskiej kaloryczności powodują, że spożywa się go chętnie, smacznie i przede wszystkim zdrowo z uwagi na dodatek witamin B6, B12 oraz D3.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | |
| Smak | |
| Składniki | kefir , kultury bakterii: Lactobacillus paracasei – L.CASEI 431®, witaminy: B6, B12, D3. |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 375 g |
| Pojemność | 375 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: średzka spółdzielnia mleczarska jana ulica i numer: daszyńskiego 9 kod pocztowy i miasto: 63-000 środa wielkopolska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w podanych warunkach chłodniczych nie dłużej niż 24h. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
|---|---|
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,375 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: