Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970540
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
JAJA, niegdyś zniesławione przez zawartość cholesterolu w żółtku, wracają do łask. Idealne dla każdego, o każdej porze dnia.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 4-5°C.
Składniki
JAJA kurze* *składnik pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 582/139 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Węglowodany | 0.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 12.5 g |
| Sól | 0.35 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: