Irving Herbata czarna poziomkowa z wanilią 30 g (20x1,5 g)
Wystaw opinię o produkcie
Zabawa w łączenie smaków jeszcze nigdy nie była tak wspaniała!
Wyjątkowy, słodki smak delikatnej poziomki i egzotyczna wanilia tworzą wspaniały duet, który osłodzi każdy dzień!
Połączenie poziomek i wanilii ze starannie wyselekcjonowanymi liśćmi oraz pączkami herbaty tworzy wyjątkowy herbaciany koktajl.
Ta kompozycja doskonale sprawdza się zarówno jako rozgrzewający napar, doskonały na mroźne miesiące, jak i orzeźwiający napój, ktory skutecznie zwalcza uciążliwy skwar.
Opakowanie zawiera 20 torebek herbaty w kopertkach (20×1,5g).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 629503
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zabawa w łączenie smaków jeszcze nigdy nie była tak wspaniała!
Wyjątkowy, słodki smak delikatnej poziomki i egzotyczna wanilia tworzą wspaniały duet, który osłodzi każdy dzień!
Połączenie poziomek i wanilii ze starannie wyselekcjonowanymi liśćmi oraz pączkami herbaty tworzy wyjątkowy herbaciany koktajl.
Ta kompozycja doskonale sprawdza się zarówno jako rozgrzewający napar, doskonały na mroźne miesiące, jak i orzeźwiający napój, ktory skutecznie zwalcza uciążliwy skwar.
Opakowanie zawiera 20 torebek herbaty w kopertkach (20×1,5g).
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Czarna, Smakowa |
| Smak | Poziomkowy, Waniliowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna (Indie), kwiat hibiskusa, poziomka - 10%, aronia, aromaty, jabłko, dzika róża, karmel w proszku, wanilia - 0,3%, czarna porzeczka, czarna jagoda, malina, truskawka. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Amber Spark SA Ulica i numer: Poznańska 16/4 Kod pocztowy i miasto: 00-680 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1728 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: