Irving Herbata czarna cytrusowa z imbirem 30 g (20x1,5 g)
Wystaw opinię o produkcie
smak czarnej herbaty, w połączeniu z orzeźwiającą cytryną i nutką ostrego imbiru błyskawicznie dodaje energii.
Wielowiekowa receptura, w myśl której przygotowywana jest czarna herbata, zapewnia doskonały smak, któremu zaufały miliony.
Okrasą dla wyrazistego, mocnego naparu jest rześki smak cytryny – nieodłącznego towarzysza czarnej herbaty.
Kompozycja starannie wyselekcjonowanych liści i najwyższej klasy aromatów doskonale sprawdza się w upalne dni, przynosząc pożądane orzeźwienie!
Opakowanie zawiera 20 torebek z zawieszką zapakowanych w kopertki (20×1,5g)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 778752
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
smak czarnej herbaty, w połączeniu z orzeźwiającą cytryną i nutką ostrego imbiru błyskawicznie dodaje energii.
Wielowiekowa receptura, w myśl której przygotowywana jest czarna herbata, zapewnia doskonały smak, któremu zaufały miliony.
Okrasą dla wyrazistego, mocnego naparu jest rześki smak cytryny – nieodłącznego towarzysza czarnej herbaty.
Kompozycja starannie wyselekcjonowanych liści i najwyższej klasy aromatów doskonale sprawdza się w upalne dni, przynosząc pożądane orzeźwienie!
Opakowanie zawiera 20 torebek z zawieszką zapakowanych w kopertki (20×1,5g)
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Czarna, Aromatyzowana |
| Smak | Cytrusowy, Imbirowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna (indie), aromaty, jabłko, skórka pomarańczowa - 7%, hibiskus, liść jeżyny, imbir - 3,7%, dzika róża, korzeń cykorii, skórka cytrynowa - 1%, skórka grejpfruta - 1%, skórka mandarynki - 1%, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; cynamon, goździki, korzeń lukrecji - 1%*, trawa cytrynowa, czarna porzeczka. *herbata zawiera lukrecję - nie może być spożywana w nadmiernych ilościach przez osoby cierpiące na nadciśnienie. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Amber Spark SA Ulica i numer: Poznańska 16/4 Kod pocztowy i miasto: 00-680 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1728 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: